TÜ Pärnu kolledž on arenduskeskuse aasta koostööpartner

Pärnumaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku ja igal aastal tunnustatakse lisaks võrgustiku töötajatele parimaid koostööpartnereid. Võrgustiku seminar toimus 23.-24.01.2023 Ida-Virumaal ning seal kuulutati välja Pärnumaa parim piirkondlik koostööpartner, milleks on TÜ Pärnu kolledž.

Nominendiks esitati Pärnu kolledž järgmistel põhjustel:

  • Pärnumaa Arenduskeskuse, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu kolimisega TÜ Pärnu kolledži hoonesse viidi maakonna hariduse, teaduse ja ettevõtluse omavaheline koostöö uuele tasemele. Ühises tegevus- ja infoväljas kutsutakse ellu erinevaid koostööprojekte, sealhulgas:
  • TÜ Pärnu kolledži õppjõud ja tudengeid on seotud ettevõtlusalaste tegevustega, osalevad ettevõtlusteemalisetel seminaridel, koolitustel, häkatonidel jne,
  • Arenduskeskuse töötajad on seotud kolledži õppetegevusega, kus loengute raames tutvustatakse tudengitele ettevõtluskeskkonda, kaasatakse neid osalema ettevõtlusalastes programmides jne,
  • teemakobarate (kultuuriKOBAR, roheKOBAR, disainiKOBAR, personaliKOBAR) kaudu kaasatakse tegevustesse ettevõtjad,
  • ollakse toeks ja tehakse koostööd ettevõtjate ühendustega (Pärnumaa Ettevõtete Koda, turismiettevõtjate võrgustik Destination Pärnu MTÜ, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Pärnu esindus jne),
  • veetakse eest ettevõtlushuviliste jutunurka, kuhu on koondunud kogu maakonna ettevõtluse tugiorganisatsioonid;
  • ühise koostööna tutvustatakse Pärnumaa arengusuundi ja -võimalusi üle-eestilisel ja rahvusvahelisel tasandil, otsides võimalikke koostöökohti ja partnereid.

Palju õnne!

Jaga:

Veel uudiseid

DisainiKOBAR külastas Saaremaa ettevõtteid

DisainiKOBARa liikmed käis Saaremaal vaatamas, et millist põnevat disaini saare peal leidub. Päev algas kosmeetikabrändi HoiaSPA külastuse ja töötoaga. Oli põnev kuulda kuidas firma alguse

Rahvatervise komisjon

  1. Priit Ruut – komisjoni esimees, Tori valla abivallavanem
  2. Helve Reisenbuk, Häädemeeste humanitaarvaldkonna abivallavanem
  3. Saima Soobard, Lääneranna valla lastekaitse spetsialist
  4. Kairi Gustavson, Tori valla rahvatervise spetsialist
  5. Veera Leas, Kihnu vallavolikogu esimees
  6. Marija Andrekson, Pärnu linna rahvatervise spetsialist
  7. Marina Raid, Saarde valla sotsiaalnõunik
  8. Maarja Säde, Põhja-Pärnumaa valla kultuuri- ja spordispetsialist
  9. Ly Akenpärg, Pärnu linna TEL võrgustiku koordinaator
  10. Kristi Kuusmik-Orav, TET võrgustiku koordinaator Pärnus
  11. Kaisa Aasa, Pärnumaa Spordiliidu tegevjuht
  12. Grete Arumäe, Päästeameti Lääne päästekeskuse Pärnumaa päästepiirkonna peaspetsialist
  13. Sirli Tallo, Transpordiamet ennetustöö osakonna ekspert
  14. Karin Uibo, PPA Lääne prefektuuri Pärnu politseijaoskonna piirkonnavanem
  15. Hiie Lainela, Pärnumaa Kodukant ja Punane Rist
  16. Karmen Vesselov, Kaitseliidu Pärnumaa maleva esindaja
  17. Anna-Liisa Delgado, Pärnu Haigla sotsiaalravi teenistuse juhataja
  18. Margit Seppik, Pärnu Haigla Sisekliiniku Õendushooldus Keskuse juhataja
  19. Madli Murumaa, POL maakonna haridusasutuste tervisedenduse spetsialist

Liikluskomisjon

  1. Marko Šorin – komisjoni esimees, Põhja-Pärnumaa valla abivallavanem
  2. Siim Suursild, Häädemeeste ehitusvaldkonna abivallavanem 
  3. Martin Tee, Lääneranna valla abivallavanem 
  4. Toomas Parm, Tori valla taristu nõunik 
  5. Egon Vohu, Kihnu valla vallavanem 
  6. Martti Rooden, Saarde valla haldusnõunik
  7. Toomas Tammela, Pärnu linna taristu- ja ehitusteenistuse liikluse spetsialist 
  8. Avo Rahu, Pärnumaa Ühistranspordikeskuse vanemlogistik 
  9. Tõnu Kivis, PPA Lääne prefektuuri Pärnumaa piirkonnagrupi piirkonnavanem 
  10. Renee Tammet, Päästeameti Lääne päästekeskuse Pärnumaa päästepiirkonna juhataja 
  11. Hannes Vaidla, Transpordiameti taristu ehitamise ja korrashoiu Lääne üksuse juhataja 
  12. Sirli Tallo, Transpordiameti ennetustöö osakonna ekspert 
  13. Jaak Saard, Transpordiameti taristu ehitamise ja korrashoiu Lääne üksuse liikluskorraldaja 

Turvalisuse nõukogu

  1. Eiko Tammist – komisjoni esimees, Saarde vallavolikogu esimees  
  2. Külliki Kiiver, Häädemeeste vallavanem
  3. Egon Vohu, Kihnu valla vallavanem
  4. Ingvar Saare, Lääneranna valla vallavanem
  5. Marko Šorin, Põhja-Pärnumaa valla majandusvaldkonna abivallavanem
  6. Karmo Näkk, Pärnu linna linnavara- ja heakorrateenistuse juhataja
  7. Lauri Luur,  Tori valla vallavanem
  8. Hiie Lainela, Pärnumaa Kodukant
  9. Kalev Kaljuste, Regionaal- ja põllumajandusministeerium kohalike omavalitsuste poliitika osakond Pärnumaa ja Raplamaa piirkonna juht
  10. Katrin Tamm, Terviseameti Lääne regionaalosakonna vaneminspektor
  11. Renee Tammet, Päästeameti Lääne päästekeskuse Pärnumaa päästepiirkonna juhataja
  12. Toomas Õmblus, Keskkonnaameti Pärnu büroo juhataja
  13. Raigo Paimla, Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealik
  14. Veiko Germann, Kaitsepolitseiameti Lääne osakonna direktor
  15. Üllar Kütt, Pärnu politseijaoskonna juht
  16. Kristel Toming, Lääne ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör
  17. Marit Õun, Pärnu Haigla EMO teenistuse juhataja
  18. Taavi Tamberg, usuühenduste esindaja
  19. Tiina Ruul, Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi talituse Pärnu piirkonna juht
  20. Raivo Lumiste, Pärnu linnavalitsuse elanikonnakaitse ja kriisivalmiduse koordinaator
Skip to content