Ettevõtted

2023

Time Travel Studio

Time Travel Studios loome Sinu olulistest hetkedest VR-video. Läbi selle on võimalik “peaaegu päriselt” sattuda juba möödunud aega. Inimeste keskele, nagu nad olid aastate eest… ja paikadesse, millest on säilinud vaid mälestused.

Cranium Disain

Vabakutseline looja, kes väärtustab naturaalsest materjalist käsitööna valmistatud toodet.
Tema sortimenti kuuluvad erinevad tooted alustades prügisorteerimisjaamadest kuni lomaaluudest kodusisustustoodeteni.

Ronimaa

Kujuta ette kohta, kus ronimine on palju enamat kui sport – see on seiklus, mis toob kokku inimesi kõigist eluvaldkondadest. Seal näed sa, kuidas lapsed ja täiskasvanud ületavad koos oma hirme ja ehitavad üles enesekindlust. Iga ronimisrada on justkui uus väljakutse, mis ei paku ainult füüsilist pingutust, vaid arendab ka loomingulist mõtlemist. See ei ole pelgalt sportimiskoht – Ronimaal saavad kõik koos aega veeta, üksteist julgustades ja toetades. Igaüks seab endale oma eesmärgi. Olgu selleks kas olümpiavõit või sõpradega kvaliteetaja veetmine.

Keskus on ronimiskogukonna kodu, kus harrastajad saavad käia ronimist nautimas, noored spordihinged pürgida olümpiamedalite poole, lapsed pidada meeldejäävaid sünnipäevi, ettevõtted korraldada meeskonnaüritusi ja pered ning sõbrad veeta kvaliteetaega.

Keskuses on sobivad tingimused nii algajatele kui ka pühendunud sportlastele ning tugivõrgustik treenerite ja füsioterapeudi näol.

HopaFit

Oleme rohkem kui lihtsalt spordiklubi. 2018. aastal Katrin Saare poolt asutatud Hopa Fit pakub inimestele võimalust muuta oma elu aktiivsemaks ning tervislikumaks läbi erinevate veebitreeningute, saalitreeningute ning instruktorite koolituste. Hopa eesmärk on muuta kvaliteetsed trennid kõigile kättesaadavaks ja luua toetav kogukond, kes väärtustab liikumist ja tervislikku elustiili.

Oleme enda ümber koondanud 6,5 tuhat fänni ning umbkaudu 80 instruktorit! See ongi üheks Hopa suurimaks plussiks- suur, kokkuhoidev ning aktiivne kogukond.

Hoolduskeskus

Hoolduskeskuses haldad mugavalt ühes kohas kliente, autosid, hooldusajalugu, töögraafikut, veebibroneeringuid, teavitusi, pakkumisi, töölehti, arveid ja kõike muud tööks vajalikku.

Madam Klit

Eesti noorte vaimse tervise näitajad on kriitiliselt halvad, enesetappude arvud tõusevad iga-aastaselt ja lähisuhtevägivalla statistika poolest oleme Euroopa tipus. Mõelge hetkeks, kui olulisel kohal on inimsuhted meie eludes! Kõige olulisem suhe aga on see, mis sul on iseendaga. Miks on siis nii, et koolides õpetatakse Phytagorase teoreemi, kuid teadmisi enesearmastusest, piiride kehtestamisest või suhetest ei jaga meile keegi?

Ma olen noorena käinud läbi keerulise teekonna iseendani ja pole kunagi mõistnud tabusid ning salapära, mis seksuaalsust ümbritsevad. Kui läksin haridusse tööle sain aru, et möödunud on aastakümneid, kuid murekohad on endiselt samad – teadliku info puudus, häbifaktor ja põlvkondade viisi edasi pärandatav ebamugavus.

Tsiteerides Shakespeare’i: “Ta on väike aga raevukas!” ja selle samuse mässumeelsusega kavatsen ma murda vaikust ja müüte ning võidelda kaasaegse ja kättesaadava seksuaalhariduse eest!

Spotbron

Kas vajad lahendust kohtade broneerimiseks? Spotbron rakendusega haldad ürituse korraldajana sündmusi ja broneerid üritusest osavõtjana interaktiivselt kaardilt kohti.
Leia sobiv üritus ja reserveeri koht. Kas lisaks asukohale ruumis on oluline ka toimumise aeg?

Kasuta Spotbron tarkvara ja aegruumis kulgev teekond on sinu juhtimise all.

Hours

Lihtsasti kasutatav tööaja jälgimise tarkvara, mis kohandub Sinu ettevõttega. Hours lihtsustab palga- ja töötundide arvestust, võttes arvesse päevarahad, puhkused, haiguslehed, ületunnid ja riigipühad. Pakume logimisterminale, uksekaartide liidestusi (G4S, Forus, Inner Range) ja GPS positsioneerimist. Tööaja raportid saab vaid paari klikiga kätte.

Atom Lifestyle

Meie missiooniks on tuua Eesti inimeseni kaasaegne ja teaduslikult tõestatud tervislikku elustiili puudutav informatsioon, mida propageerivad ka mitmed välismaa tipparstid, teadlased ning toitumiseksperdid.

Need meetodid aitavad saavutada kvaliteetsema une, piisava kehalise aktiivsuse, tervisliku toitumise ja parema vaimse tervise. Läbi selle on võimalik kogeda täisväärtuslikumat elu.

Innermore

Innermore on 2023. aastal Eestis loodud ettevõte, mille asutajad on lubanud rõivabrändide suhtumist jäädavalt muuta.

Innermore loob jätkusuutlikke, nahasõbralikke ja inimeste võimalikke eripärasid arvestavaid rõivaid ehk mugavust, mis mõeldud kõigile.

PelWell

8-nädalane e-kursus on valminud mõeldes kõigi naiste peale, kes soovivad end oma kehas hästi tunda ja vaagnapõhja tervise eest teadlikult hoolt kanda.

Videokursuse loomisel inspireerisid mind patsiendid, kes on saanud vaagnapõhjaga seotud teadmistest väga palju abi oma tervise jaoks õppinud, kuidas korrektselt vaagnapõhjalihaseid treenida ning mida igapäevaselt oma harjumustes muuta, et reaalselt tervisekaebused kontrolli alla saada.

Deleri

Deleri on lugu naisest, lihtsusest, enesekindlusest. Deleri loojaks on Eleri – lihtne, tagasihoidlik, kuid seesmiselt enesekindel naine. Ta pole pidanud oma naha hooldamiseks erilist vaeva nägema, kuid teab hästi, mis tähendab olla füüsiliselt teistmoodi ja silmapaistev. 

Eleril on emana üle kümne aastane kogemus atoopilise dermatiidi hooldamisel. See põhjalikkus ja vastutuse võtmine viis uute teadmiste omandamise ja nahahooldustoodete brändi loomiseni. 

Harbour IN

Meie missioon on lihtsustada kaikohtade broneerimisviisi nii sadamatele kui ka kasutajatele. Harbour-In ühendab sadama ja paadiomaniku – laevasõitja saab kindlustada omale koha juba enne reisi algust ning sadamal on võimalus oma tegevust automatiseerida.


Harbour-In toob sadamad, nende informatsiooni (sobivate laevade suurused, tankimis-, pesemisvõimalused, kellaajalise avatuse ja muu olulise), reisi planeerimise, ilmaolud ja turismiatraktsioonid kõik ühte kohta kokku. Reisija saab seeläbi kasutada kiiret, asjakohast ja mugavat lahendust oma reisi planeerimisel.

2022

Plantos

Aastaid oma tarbeks maheseemnetest võrseid ja idusid kasvatanud Kristi on võtnud nõuks eestimaalased rohkem väärtuslikest toitainetest pungil idusid sööma panna. Oma meeskonnaga arendati Pärnumaa ettevõtlusinkubaatoris välja võrsetel ja idudel põhinevat supertoit Supernacs.

„Võrsetes ja idandites on olemas kõik see köögiviljade hea ja väärtuslik pagas, mis muidugi, aga mitmekordselt. Näeme, et huvi valdkonna vastu järjest kasvab. Seemned ei ole tegelikult kallis tooraine ja on väga kergesti ise kasvatav – kohe värske toitainerikas toit laual,“ selgitas Kristi oma idee tagamaid

Demisoft

Demisoft arendab portaali , mis koondab kõik spordi-, kultuuri-, seminari-, loome- ja huviruumid üle Eesti. Loodav portaal lihtsustab kasutajatel sobivate ruumide leidmist ning loob ruumi pakkujatele võimaluse olla rohkem nähtav.

Infinder

Ettevõtted eri valdkondadest otsivad abikäsi ja hakkajaid noori, keda omale uueks töötajaks kasvatada. Noored otsivad omakorda kohti, kus ennast proovile panna, valdkonnaga lähemat tutvust teha ja saada esmased töökogemused. Kuidas need kaks osapoolt kokku viia? Infinder lahendas seda probleemi Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoris.

EcoCenter

EcoCenteri missiooniks on muuta tervislik eluviis kõigile lihtsaks ja kättesaadavaks läbi uudse e-platvormi, mis toob kokku tootjad, tarbijad ja müüjad.

EcoCenter on loomas mugavat, kiiret ja lihtsa ülesehitusega e-platvormi, millest võidaksid nii tarbijad, tootjad kui kaupmehed.

Pärnu Loovlinnak

Enamasti on sarnased ideed olnud ühe asukoha põhised, näiteks Telliskivi loomelinnak Tallinnas või Aparaaditehas Tartus. Pärnu Loovlinnaku eesmärk on siduda eri valdkonna loomeinimesed üheks kogukonnaks asukohast sõltumatult.

Kaarik​

Kaariku missiooniks on pakkuda keskkonnasõbralikumat alternatiivi autokasutusele.

Kaarik toob valikusse, kas käia poes autoga või vändata sinna ja tagasi koju tagasi kilekott lenkstangi küljes rippumas, vahepealse, mugava ning keskkonnasäästliku variandi.

Kaarik toodab nutikat eestimaist rattahaagist, mille unikaalne haakesüsteem võimaldab rattakäru kinnitada erineva kõrgusega ratastele, sealhulgas ka tõukeratastele. Toote teebki unikaalseks haakesüsteem, mis võimaldab rattakäru haakida erineva kõrgusega ratastele, sh tõukerattale, ning kasutada haakesüsteemi samaaegselt ka käepidemena. Samuti on haagis väga kergesti ladustatav, sobides ka väiksematesse majapidamistesse.

Outforfit

Kurb tõsiasi on see, et rasvumine on suurim terviseprobleemide tekitaja maailmas. Seetõttu otsustas Ourfotfit panna kokku meeskonna, kellest pooled on professionaalsed sportlased ja teised nn lihtinimesed. Nii üritatakse leida kuldne kesktee, kuidas tavainimene tahaks ja oskaks teha sporti kui professionaal, treenides vastavalt oma võimetele ja seda kõike tasuta

2021

Dreamsville ​

Dreamsville’i unistus on, et kõik inimesed magavad end päriselt välja, on hommikul puhanud, produktiivsed ning rõõmsad. Selle unistuse saavutamiseks loome tooteid ja teenuseid, mis aitavad parandada unekvaliteeti ja seeläbi ka elukvaliteeti. Lisaks saab osaleda erinevates ülesannetes ja väljakutsetes, mis motiveerib kujundama uusi positiivseid harjumusi. Oma blogis jagame ka soovitusi ja nippe unekvaliteedi parandamiseks. Hakkame paremini elama!​

TeadMIK

TeadMIK sarja eesmärk on luua arendavaid ja mängulisi õppemänge, mille abil õppides iga mängija silmad säraksid. MIK meetod (motiveeriv, inspireeriv ja kaasahaarav) on uus suund õppemängude maastikul. Mängud treenivad mälu, tähelepanu ja loogilist mõtlemist. Loodud mängud ja meetodid sobivad individuaalselt või meeskonnas igas vanusegrupis mängijat arendama.

Tamiatics

Tamiatics OÜ aitab aianditel suurendada saagikust ja samal ajal oluliselt vähendada vee ja väetiste tarbimist. Me kasutame sensoritelt tulevat infot ja masinõpet, et saadud teabe abil kujundada optimaalsed kastmise- ja väetamisstrateegiad taimede tõhusaks kasvuks. Agronoom saab enda kasutusse veebiplatvormi, kus saab vastavalt vajadusele valida endale sobilikud tööriistad. Tööriistadeks on alustades lihtsast teavitusest kui midagi on taime juures paigast ära kuni täpsete soovitusteni, kuidas peaks taime hooldama, saavutamaks võimalikult vähese ressurssiga võimalikult suur saagikus. Esimese sammuna oleme välja arendanud juurekeskkonna anduri ning oleme töötamas välja rakendust, kus kuvatakse reaalajas andmeid ning esmased tööriistad andmete töötlemiseks.

The Wall Art Company

TuhatSõna on eriline sisustuselement, millele on trükitud terve raamatu sisu. Kaugelt on näha pilti, kuid postrile lähemale minnes saab lugeda raamatu teksti. Meie veebipoes saab üleslaadida soovitud pildi, mida meie kujundame raamatu teksti sisse. Pilt näiteks kallimast, koduloomast või hoopis mõnest ägedast hetkest. Raamatu poster on meeldejääv kingitus, millega tuua lähedaste ellu inspiratsiooni. See sobib ideaalselt disaini- ja raamatuhuviliste kodudesse. Prindi suurus on 61×91,5 cm, mis sobitub täpselt meie valikus olevate pildiraamidega. Lisaks veebipoes olevatele vabavara raamatutele on meil lähitulevikus plaanis tuua valikusse ka uuemaid raamatuid.

Loomelinnak

Lahendusena näeme hästi kaardistatud Pärnut, kuhu on kaasatud loomeinimesed, ettevõtted ja linnakodanikud. Sellele informatsioonile tuginedes koostatakse strateegia loomelinnaku tekkeks ning luuakse võimalused loomemajanduses tegutsevatele ettevõtetele ja teenust pakkuvatele äridele (Pärnakad koju tagasi!). – Pärnus loomemajanduse turg on hetkel killustatud. Puudub ühine suund ning katusorganisatsioon, mis kaardistaks, nõustaks ja suunaks.

Foto: Priidu Saart, VisitParnu

2017

Apocalypto kids

Apocalypto kids on lasterõivaste bränd mis esindab lapsi, kes julgevad ja soovivad eristuda, olla silmapaistvad ja seda kõike ka läbi oma garderoobi. Lapsed ja noored, kes meie kaubamärgiga kokku kuuluvad on julged avaldamaks oma arvamust ja seisukohti. Nad omavad tugevat sisemist tunnetust enda Minast ja ei pelga endale kindlaks jääda. Tugevad värvitoonid, silmapaistvad detailid ja erakordsed kangad on märksõnad, mis Apocalypto kids`i kirjeldavad. Me armastame kasutada narmaid, tikandeid ja litreid – kõike seda kaasaegsel ja uuenduslikul moel. Me segame omavahel urbanistliku tänavastiili kõrgmoe elementidega. Apocalypto kids lastemood on loodud paistma silma. Kõik meie tooted on toodetud Eestis, kasutades Euroopast pärit kvaliteetseid kangaid ning detaile.

Ursula Drake

Ursula Drake OÜ on väike foto- ja disainistuudio, kus väärtustatakse loovat kujundust ja pikaajalist kliendisuhet. Ettevõtte põhiväljundiks on fotograafia ja veebidisain ning inspiratsiooniks edulood. Loovad kogemusi läbi puhta koodi, alati mõeldes kasutajale, lõpptulemuseks terviklahendused koos kodulehe sisuga.Tehakse koostööd Tšehhist ka AVG’ga, kellega toimuvad läbirääkimised WebARX’i viirusetõrje koostöö osas. Hetkel hoiab WebARX turvalisena juba ligi 30 veebilehte ning see number kasvab iganädalaselt. Prindi suurus on 61×91,5 cm, mis sobitub täpselt meie valikus olevate pildiraamidega. Lisaks veebipoes olevatele vabavara raamatutele on meil lähitulevikus plaanis tuua valikusse ka uuemaid raamatuid.

Romulus Studios

Romulus Studios on noore poisi lapsepõlveunistustest välja kasvanud ettevõte, mis oma tegevuses on orienteeritud videode, reklaamide, filmide ja saadete produtseerimisele. Millega iganes on tegu, kui see on mõeldav, siis see on filmitav ja Romulus Studios on võimeline seda ka produtseerima. Tulevikus on plaanis areneda ka veebidisaini, sotsiaalmeediahaldus, sisupõhise turunduse ja graafilise disaini valdkondadesse. Ettevõtte südames seisab Romet Põhako isiklik ladinakeelne moto: “ignis aurum probat,” mis tähendab eesti keeles: “kulda testitakse tules.” Sellega väljendatakse filosoofilist mõttelaadi, et enesetäiendus, areng leiab aset ainult läbi vastupanu ja katsumuste. Tegemist on antiikse Rooma vanasõnaga ning sealt tulenevad ettevõtte logo disainimotiivid ja poolenisti ka nimi.

WebARX

Tänaseks Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatorist välja kasvanud WebARX OÜ on ettevõte, kelle eesmärgiks on veebiturvalisus. Ettevõtte kiire arend algas kolmanda koha saavutamisega Tšehhi vanimas veebriturvalisuse ärikiirendis! Nüüdseks on valmis saanud WebARX’i esimene (WordPressi) versioon, mis hoiab endas veebilehe tulemüüri, viirusetõrjet ning tarkvara analüüsimist, mille abil on võimalik veebilehel olevad koodivead (turvariskid) ka ära parandada. Tehakse koostööd Tšehhist ka AVG’ga, kellega toimuvad läbirääkimised WebARX’i viirusetõrje koostöö osas. Hetkel hoiab WebARX turvalisena juba ligi 30 veebilehte ning see number kasvab iganädalaselt. 

Disainivõti

Kaubamärgi Disainivõti all tegutseb Adoramus OÜ. DISAINIVÕTI on esimene professionaalne teenusedisaini stuudio Lääne-Eestis, mis alustas tegevust 2016. aasta sügisel Pärnus. DISAINIVÕTI visiooniks on olla Eesti ettevõtete ja organisatsioonide jaoks võtmekimbuks, mis aitab avada uksi uutele võimalustele ja arengutele, innovatsioonile ja loovusele. Soovime olla armastatud partner teenuste arendamisel ja äriprotsesside analüüsimisel. Meie meeskonna erikompetentsid ning teenusedisaini suurepärased tööriistad aitavad tagada, et koostöö meiega on iga kliendi jaoks inspireeriv, arendav ja innustav kogemus.DISAINIVÕTI missiooniks on aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel vältida olukorda, kus läbimõtlemata või halvasti korraldatud teenuste tõttu kaotatakse nii kliente kui kasumit. Aitame leida uusi ja loovaid võimalusi oma äri kasvatamiseks, teenuste kvaliteedi ja efektiivsuse tõstmiseks ning klientide ja töötajate rahulolu suurendamiseks. Meie töö tulemusena saad Sa juhina teadlikumaks oma klientide ja Sinu ettevõttega seotud huvigruppide vajadustest ja soovidest ning suudad pakkuda teenuseid, mis on originaalsed, innovatiivsed, efektiivsed, tulutoovad ja hoolivad.

Safelight

Ursula Drake OÜ on väike foto- ja disainistuudio, kus väärtustatakse loovat kujundust ja pikaajalist kliendisuhet. Ettevõtte põhiväljundiks on fotograafia ja veebidisain ning inspiratsiooniks edulood. Loovad kogemusi läbi puhta koodi, alati mõeldes kasutajale, lõpptulemuseks terviklahendused koos kodulehe sisuga.Tehakse koostööd Tšehhist ka AVG’ga, kellega toimuvad läbirääkimised WebARX’i viirusetõrje koostöö osas. Hetkel hoiab WebARX turvalisena juba ligi 30 veebilehte ning see number kasvab iganädalaselt. Prindi suurus on 61×91,5 cm, mis sobitub täpselt meie valikus olevate pildiraamidega. Lisaks veebipoes olevatele vabavara raamatutele on meil lähitulevikus plaanis tuua valikusse ka uuemaid raamatuid.

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis inkubantide nõustaja on Kaydi Tomson (ettevõtlusinkubaatori projektijuht)
telefon: 5650 4164
e-mail: kaydi@parnumaa.ee

Toetavad:

Koostööpartnerid:

Jälgi meid sotsiaalmeedias: 

Rahvatervise komisjon

 1. Priit Ruut – komisjoni esimees, Tori valla abivallavanem
 2. Helve Reisenbuk, Häädemeeste humanitaarvaldkonna abivallavanem
 3. Saima Soobard, Lääneranna valla lastekaitse spetsialist
 4. Kairi Gustavson, Tori valla rahvatervise spetsialist
 5. Veera Leas, Kihnu vallavolikogu esimees
 6. Marija Andrekson, Pärnu linna rahvatervise spetsialist
 7. Marina Raid, Saarde valla sotsiaalnõunik
 8. Maarja Säde, Põhja-Pärnumaa valla kultuuri- ja spordispetsialist
 9. Ly Akenpärg, Pärnu linna TEL võrgustiku koordinaator
 10. Kristi Kuusmik-Orav, TET võrgustiku koordinaator Pärnus
 11. Kaisa Aasa, Pärnumaa Spordiliidu tegevjuht
 12. Grete Arumäe, Päästeameti Lääne päästekeskuse Pärnumaa päästepiirkonna peaspetsialist
 13. Sirli Tallo, Transpordiamet ennetustöö osakonna ekspert
 14. Karin Uibo, PPA Lääne prefektuuri Pärnu politseijaoskonna piirkonnavanem
 15. Hiie Lainela, Pärnumaa Kodukant ja Punane Rist
 16. Karmen Vesselov, Kaitseliidu Pärnumaa maleva esindaja
 17. Anna-Liisa Delgado, Pärnu Haigla sotsiaalravi teenistuse juhataja
 18. Margit Seppik, Pärnu Haigla Sisekliiniku Õendushooldus Keskuse juhataja
 19. Madli Murumaa, POL maakonna haridusasutuste tervisedenduse spetsialist

Liikluskomisjon

 1. Marko Šorin – komisjoni esimees, Põhja-Pärnumaa valla abivallavanem
 2. Siim Suursild, Häädemeeste ehitusvaldkonna abivallavanem 
 3. Martin Tee, Lääneranna valla abivallavanem 
 4. Toomas Parm, Tori valla taristu nõunik 
 5. Egon Vohu, Kihnu valla vallavanem 
 6. Martti Rooden, Saarde valla haldusnõunik
 7. Toomas Tammela, Pärnu linna taristu- ja ehitusteenistuse liikluse spetsialist 
 8. Avo Rahu, Pärnumaa Ühistranspordikeskuse vanemlogistik 
 9. Tõnu Kivis, PPA Lääne prefektuuri Pärnumaa piirkonnagrupi piirkonnavanem 
 10. Renee Tammet, Päästeameti Lääne päästekeskuse Pärnumaa päästepiirkonna juhataja 
 11. Hannes Vaidla, Transpordiameti taristu ehitamise ja korrashoiu Lääne üksuse juhataja 
 12. Sirli Tallo, Transpordiameti ennetustöö osakonna ekspert 
 13. Jaak Saard, Transpordiameti taristu ehitamise ja korrashoiu Lääne üksuse liikluskorraldaja 

Turvalisuse nõukogu

 1. Eiko Tammist – komisjoni esimees, Saarde vallavolikogu esimees  
 2. Külliki Kiiver, Häädemeeste vallavanem
 3. Egon Vohu, Kihnu valla vallavanem
 4. Ingvar Saare, Lääneranna valla vallavanem
 5. Marko Šorin, Põhja-Pärnumaa valla majandusvaldkonna abivallavanem
 6. Karmo Näkk, Pärnu linna linnavara- ja heakorrateenistuse juhataja
 7. Lauri Luur,  Tori valla vallavanem
 8. Hiie Lainela, Pärnumaa Kodukant
 9. Kalev Kaljuste, Regionaal- ja põllumajandusministeerium kohalike omavalitsuste poliitika osakond Pärnumaa ja Raplamaa piirkonna juht
 10. Katrin Tamm, Terviseameti Lääne regionaalosakonna vaneminspektor
 11. Renee Tammet, Päästeameti Lääne päästekeskuse Pärnumaa päästepiirkonna juhataja
 12. Toomas Õmblus, Keskkonnaameti Pärnu büroo juhataja
 13. Raigo Paimla, Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealik
 14. Veiko Germann, Kaitsepolitseiameti Lääne osakonna direktor
 15. Üllar Kütt, Pärnu politseijaoskonna juht
 16. Kristel Toming, Lääne ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör
 17. Marit Õun, Pärnu Haigla EMO teenistuse juhataja
 18. Taavi Tamberg, usuühenduste esindaja
 19. Tiina Ruul, Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi talituse Pärnu piirkonna juht
 20. Raivo Lumiste, Pärnu linnavalitsuse elanikonnakaitse ja kriisivalmiduse koordinaator
Skip to content