Ettevõtlikkust õpitakse tegutsedes
2025. aasta sügisel alanud ja 2026. aasta kevadel lõppenud ettevõtlikkuse arenguprogramm andis neljale Pärnumaa koolile võimaluse siduda ettevõtlikkus, rahatarkus ja karjääriõpe senisest süsteemsemalt igapäevase koolieluga. Programmis osalesid Sindi Gümnaasium, Vändra Gümnaasium, Sauga Põhikool ja Pärnu Rääma Põhikool. Programmi eesmärgid Arenguprogrammi eesmärk oli kasvatada õpetajate kindlustunnet ettevõtlikkuse arendamisel, kasutades õppetöös simulatsioonimänge ja nendega seotud õppeprogramme. Samuti […]